TEKNOLOJİ

Ali Şirin Makina teknolojiyi akıllıca kullanarak, iş yükünüzü azaltır.

VERİMLİLİK

Ali Şirin Makina enerji sarfiyatını azaltan akıllı çözümler üretir.

MEKANİK TASARIM

Ali Şirin Makina arge ve tasarımı mükemmellikle birleştirir.

GÜVENLİK

Akıllı yapay zeka ve emniyet tertibatı sistemleri iş kazası riskini en aza indirir.

HAKKIMIZDA

Ali Şirin Makina,1989 yılında talaşlı imalat sektöründe hizmet vermek amacıyla Ankara Ostim Sanayi sitesinde kurulmuştur. Kuruluşta bir olan makine adedini her geçen gün teknolojiye uygun olarak arttırarak şuan ki konumuna ulaşmıştır.

Ali Şirin Makina, bünyesinde her geçen yıl teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkurunu genişletip yenilemekte ve bu doğrultuda önemli adımlar atmaktadır. Ali Şirin Makina, yurt içi ve yurt dışındaki siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek amacıyla eğitimli çalışan personeliyle yenilikleri kendisine ilke edinip, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

TEKNOLOJİYİ VE YENİLİKLERİ BİZDEN TAKİP EDİN. SİZİ BU ÇATININ ALTINA BEKLİYORUZ.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iletişimi sağlamak, sorunları tespit ederek çözüm yollarını oluşturmak. Kaynaklarımızı, değerlerimizle harmanlayıp talaşlı imalat teknolojileri ve makina sistemlerinde inovatif ve fark yaratan bir kuruluş olmak. Dünyaya değer katmak için yalın felsefeyi benimseyen, insanlığa ve doğaya duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan teknolojik bir organizasyon olmak. Şirket ve Kalite Hedeflerimiz Doğrultusunda ve Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmak.  Kalıp döküm ve talaşlı imalat sektörlerinde; çevreye duyarlı olarak, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, kanun ve yönetmeliklere uygun olarak, ileri teknoloji makine ve ekipman kullanarak, eğitimlerimizi artırarak, kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede tutacak üretimler yapmaktır.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz alanlarda, kaliteyi yükseltmek müşteri memniyetini ön planda tutmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak, mesleğimizin ve sektörümüzün gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmak. Her zaman, her yerde ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, paydaşlarımızla birlikte kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale geliştirmek. Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlaki ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı sürdürebilmek, faaliyet alanlarımızda sürekli büyüyerek sektörümüzde kalıcı lider firma olmak. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iletişimi sağlamak, sorunları tespit edip çözüm yollarını oluşturmak, deneyim ve bilgi birikimini paylaştırılmasına katkıda bulunmak.